درباره من

احسان زهتاب یزدی

اینجانب احسان زهتاب یزدی متولد سال 1361 در تهران ،فارغ التحصیل رشته  کارشناسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در سال 1381میباشم در این قسمت ( اطلاعات کلی درباره من و کارهای تخصصی ) شما میتوانید اطلاعاتی خوبی درباره من و تخصص هایم کسب کنید.

اکنون مشاور بخش دولتی و خصوصی و مدیرعامل شرکت پیشرو توسعه نوآوران آرتا می باشم.

در سال 1388 ازدواج کردم و یک فرزند پسر دارم. به مطالعه ، سفر و تماشای فیلم علاقه زیادی دارم و ورزش پینگ پنگ را به صورت نیمه حرفه ای دنبال میکنم.

علاوه بر زبان شیرین فارسی به زبان انگلیسی هم تسط دارم.

درکنار کار علاقه زیادی به بروز نگهداشتن اطلاعات خودم دارم.به همین جهت ضمن گذراندن دوره های تخصصی در حوزه شبکه و IT  از جمله : مایکروسافت ، لینوکس ، سیسکو ، مجازی سازی و امنیت شبکه با تمامی محصولات شرکت های HP , Cisco, Juniper, Fortinet , EMC آشنایی و تسلط لازم را دارم.

یکی از افتخارات کاری بنده همکاری با سازمان هدفمندسازی یارانه ها  در سمت مشاور و مدیر پروژه مرکز داده به مدت 7 سال مداوم می باشد که در کنار آن افتخار مشارکت در چندین پروژه ملی اعم از : مدیر پروژه راه اندازی سامانه ثبت نام آنلاین هدفمند سازی یارانه ها ، مشاور پشیبان شبکه سیستم های تحت وب وزارت جهاد کشاورزی به مدت 2 سال ، مدیرپروژه نگهداری و پشتیبانی سامانه استعلام  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدت 4 سال و مدیر پروژه طراحی سامانه سهام عدالت وزارت اقتصاد و دارایی را دارم.

به وبلاگ من هم سر بزنید

بصورت خلاصه سوایق کاری من به این صورت هست که از سال 1378 تا 1381  به عنوان کارشناس شبکه و سخت افزار در شرکت شبکه سازان ساعی فعالیت نمودم. سپس از سال 1381 تا 1384 به شرکت داده پردازان دوران و شرکت نوآوران دوران پیوستم و در پروژه های راه اندازی ISP در چندین شهرستان ایران مشارکت نمودم.

از سال 1384 تا 1386 موفق به همکاری با شرکت شبکیه شریف ، شرکت سرور رایانه و شرکت نفت فلات قاره IOOC شدم که ضمن فعالیت در زمینه مدیریت و نگهداری بخش امنیت و شبکه ، افتخار مشارکت در نصب و راه اندازی سوئیچینگ ، سایت ، خطوط فیبر و ماهواره ای برای تعدادی از دانشگاه های علوم پزشکی  و شرکت های تایع وزارت نفت را نیز داشتم.

طی سال های 1386 تا 1388 با پیوستن به شرکت آشنا ایمن و آشنا نت در جایگاه کارشناس بخش امنیت شبکه و تست نفوذ ، به عنوان کارشناس و مشاور امنیت شبکه در شرکت نفت پروژه کارت هوشمند سوخت و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران ، کارشناس و مشاور بخش امنیت و شبکه در سایر پروژه های شرکت اعم از بانک ملت ، ثبت احوال ، دانشگاه شاهد ، بنیاد مسکن و تعاون ، بیمارستان هاشمی نژاد و…  افتخار مشارکت داشتم.

در سال 1388 به مدت یک سال در شرکت پدیسار انفورماتیک به عنوان مدیر ، مشاور و کارشناس بخش شبکه و امنیت اطلاعات در پروژه های پشتیبانی و امنیت شبکه چندین شرکت دولتی به عنوان مشاور فعالیت داشتم.

در سال 1389 نیز به مدت یک سال در شرکت آدفا (ارتباط داده و فن آوران آسیا) به عنوان مشاور، طراح و ناظر سکوهای نفتی ایرانی و خارجی افتخار فعالیت داشتم.

در نهایت درسال 1390 موفق به ثبت شرکت خود به نام شرکت پیشرو توسعه نوآوران آرتا در زمینه ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی شبکه و زیرساخت شدم که در حال حاضر یکی از اعضاء فعال سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و انجمن انفورماتیک بوده و دارای تائیدیه شورای عالی انفورماتیک کشور می باشد

سوابق حرفه ای و مدارک تخصصی اینجانب به طور کامل در وب سایت بارگذاری شده است.

استخدامدانلود رزومه

چه کاری می‌توانم انجام بدهم ؟

در قسمت درباره من اطلاعاتی کلی از من بیان شده ولی احسان زهتاب یزدی  این متن تنها برات این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است و معنی و مفهوم خاصی ندارد. تنها برای اینکه بتوانیم بخش های مختلف را با متن های فارسی برای شما به نمایش بگذاریم.

شبکه

احسان زهتاب یزدی این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با اطلاعات کلی درباره من و کارهای تخصصی بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است و معنی و مفهوم خاصی ندارد. تنها برای اینکه بتوانیم بخش های مختلف را با متن های فارسی برای شما به نمایش بگذاریم.

امنیت

این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است و معنی و مفهوم خاصی ندارد.

title

این متن تنها برای تست اطلاعات کلی درباره من و کارهای تخصصی بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است و معنی و مفهوم خاصی ندارد. تنها برای اینکه بتوانیم بخش های مختلف را با متن های فارسی برای شما به نمایش بگذاریم.

فایروال

این متن اطلاعات کلی درباره من و کارهای تخصصی تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است.


نظرها

سازمان هدفمندسازی یارانه ها
سازمان هدفمندسازی یارانه ها این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است .سازمان هدفمندسازی یارانه ها این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است .سازمان هدفمندسازی یارانه ها این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است .سازمان هدفمندسازی یارانه ها این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است .

سازمان هدفمندسازی یارانه ها

این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است .

وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی

سازمان خصوصی سازی این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است .

سازمان خصوصی سازی

سازمان برنامه و بودجه ریاست جمهوری این متن تنها برای تست بخش های مختلف این قالب وردپرس است تا شما با بخش های مختلف آن آشنا شوید. در حقیقت این متن یک نوع لورم ایپسوم یا متن آزمایشی است .

سازمان برنامه و بودجه ریاست جمهوری